USŁUGI

USŁUGI

Remonty kortów przeprowadzamy przy użyciu specjalistycznego sprzętu, operowanego przez wykwalifikowanych specjalistów, dzięki czemu przygotowanie kortu ziemnego do sezonu przebiega sprawnie, a efekty będą widoczne jeszcze długo po zakończeniu renowacji. Poniżej proponowane przez nas usługi renowacyjne:

Kompleksowa renowacja kortów tenisowych

Kompleksowa renowacja kortów

Raz w roku, korty ziemne wymagają generalnej renowacji, która pozwoli na profesjonalne przygotowanie do sezonu. Oferowana przez nas usługa polega na usunięciu lub odświeżeniu wierzchniej warstwy kortu, wzruszeniu warstwy dynamicznej i wyrównaniu nawierzchni.

Montaż linii tenisowych

Renowacja wybiegów

Wybiegi, czyli obszar kortów,, który jest najintensywniej eksploatowaną częścią kortów ziemnych, dlatego wymagają częstszej pielęgnacji niż reszta kortu. Regeneracja Wybiegów obejmuje jednak mniejszą część kortu niż kompleksowa renowacja kortów.

Walcowanie / Aktywowanie warstwy wierzchniej

Leweling kortów ziemnych

Oferowana przez nas usługa polega na usunięciu miejscowych nierówności, gruntownym odświeżeniu wierzchniej warstwy i rozplantowaniu świeżej mączki. Następnie kort jest kilkukrotnie walcowany ręcznie, lub za pomocą traktora.

Profesjonalne poziomowanie kortów ziemnych

Laserowe poziomowanie

Poziomowanie z użyciem zaawansowanego i nowoczesnego sprzętu, m. in. lemiesza laserowego, polega na równaniu całej nawierzchni do tego samego poziomu.

Linie tenisowe

Wymiarowanie linii tenisowych

Niezwykle precyzyjne, zgodne z zaleceniami ITF, wymierzanie linii tenisowych do kortów z użyciem lasera krzyżowego pozwala na rozmieszczenie linii z dokładnością do 1 mm.

Montaż linii tenisowych

Montaż linii tenisowych

Montaż plastikowych linii z wykorzystaniem technologii Niemieckiego producenta linii Speziala z wykorzystaniem kołków, podkładek, zaczepów, oraz narzędzi do ich montażu

Pozostałe usługi

  • Czyszczenie kratek odpływowych
  • Naprawa systemu nawadniania
  • Montaż systemów zraszaczy wynurzalnych
  • Czyszczenie / mycie plandek balonów
  • Naprawa / montaż oświetlenia LED
  • Wymiana paneli oświetlenia / montaż LED